Elektrikli motosiklet Lightning Strike tanıtıldı

0

elektrikli motosiklet Lightning

Lightning Motorcycles, elektrikli motosiklet Lightning Strike’ı tanıttı. Lightning Strike, uygun fiyatı ve performansıyla dikkat çekiyor.

Elektrikli motosiklet Lightning Strike

Lightning Motorcycles, elektrikli motosiklet piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Farklı özelliklerde ve farklı bütçelere uygun 3 yeni model elektrikli motosiklet tanıtıldı. Bu motosikletlerin fiyat ve performans özellikleri ise şu şekilde:

Maksimum 241 km hıza ulaşabilen Strike Carbon Edition, 90 kW güce sahip. 160 km menzile sahip olan bu model, ortalama 35 dakikada tam şarj oluyor. Satış fiyatı ise 19.998 dolar olarak açıklandı.

Maksimum 217 km hıza ulaşabilen Strike Mid Range, 67 kW güce sahip. Ortalama 169 km menzile sahip olan bu model, 3 saatte tam şarj olabiliyor. Satış fiyatı ise 16.998 dolar.

Maksimum217 km hıza ulaşabilen Strike Standart,67 kW güce sahip. Ortalama 161 km menzile sahip bu model, 2 saatte tam şarj olabiliyor. Bu modelin satış fiyatı ise 12.998 dolar olarak açıklandı.

Her üç modelde aynı sıvı soğutmalı motor kullanılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>