Elektrikli motosikleti Definition CE 04 ortaya çıktı

0

elektrikli motosiklet Definition CE 04

BMW Motorrad tarafından geliştirilen elektrikli motosiklet Definition CE 04 görücüye çıktı. Definition CE 04’te üretime çok yaklaşılmış durumda.

Elektrikli motosiklet Definition CE 04 özellikleri

Motosiklet sektöründe yaşanan dönüşümle birlikte elektrikli motosiklet sektörü çok hızlı bir büyüme gösteriyor. NextGen 2020 etkinliği kapsamında BMW Motorrad, Definition CE 04 isimli elektrikli motosikletini görücüye çıkardı.

Definition CE 04, 2017’de tanıtılan Concept Link’in üretime daha yakın versiyonu olarak dikkat çekiyor. Renkleriyle dikkat çeken Definition CE 04’te, yan gövdede beyaz ve turuncu renkler kullanılmış. Definition CE 04’ün ön ve arka bölümlerindeki mat siyah renk, motosiklete güçlü bir görünüm kazandırmış.

Definition CE 04’te batarya paketinin alt kısımda düz bir şekilde yer alması, motosiklette konforlu bir kullanım imkanı da sağlıyor. Sıradan elektrikli motosikletlere kıyasla 10.25 inc’lik ekranın ulunması da sürüş deneyimini artırıyor. BMW tarafından yapılan açıklamada, bu motosikletin günde ortalama 12 km yol giden sürücüler için çok uygun bir seçenek olduğu belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>