Elektrikli scooter Scooterson Rolley yenilendi

0

Elektrikli scooter Scooterson Rolley

Elektrikli scooter Scooterson Rolley yeni bir tasarımla kullanıcılar sunuluyor. Scooterson Rolley, devasa lastikleriyle dikkat çekiyor.

Elektrikli scooter Scooterson Rolley özellikleri

Aslında oldukça eski bir model diyebileceğimiz Scooterson Rolley, lastikleriyle ön plana çıkmayı başarmıştı. Bu lastiklerle Scooterson Rolley her zemine uygun bir tasarıma sahipti.

Benzer bir yapının sürdürüldüğü yeni Scooterson Rolley de devasa lastiklere sahip. Scooterson Rolley’de bulunan koltuk, kullanıcılara konforlu bir sürüş sağlıyor. Çelik yerine uçak sınıfı alüminyumun kullanıldığı bu modelde, 750W’lık elektrik motoru bulunuyor.

Bu gücü sayesinde Scooterson Rolley, ABD’deki 32 km/s, Avrupada’ki 25 km/s’lik hız limitlerine ulaşabiliyor. Ayrıca 48 km menzile sahip Scooterson Rolley’de 600 Wh’lik pil paketi kullanılmış.

Elektrikli scooter Scooterson Rolley

Scooterson Rolley’in öne çıkan bir diğer özeliği ise iPhone kullanıcıları tarafından FaceID ile kilitlenebiliyor olması. Birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Scooterson Rolley’in fiyatı ise 2.699 dolar olarak duyuruldu.  Diğer modellerde 10 bin dolarlık fiyatlar göz önüne alındığında Scooterson Rolley’in bir hayli uygun model olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>