Elon Musk hakim karşısına çıkacak

0

ElonMusk, bir dalgıçla yaşadığı tartışma sonrasında mahkemelik oldu. Elon Musk hakim karşısında, dalgıca yaptığı pedofili suçlaması için ifade verecek.

Elon Musk hakim karşısında ifade verecek

Geçtiğimiz aylarda bir mağarada mahsur kalan Taylandlı çocuklar tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Musk, Space X ve Tesla şirketlerinin ortak çalışmasıyla bu çocukları kurtarmak için özel bir denizaltı geliştirmiş ve olay yerine göndermişti.

Ancak Narongsak Osotthanakorn isimli dalgıç Musk’a teşekkür ederek bu denizaltının kurtarma çalışmaları için yeterli olmadığını açıklamıştı. Bu olaydan sonra Musk attığı bir tweet ile Narongsak Osotthanakorn’un pedofili olduğunu duyurmuştu. Musk’ın tweet’inden sonra Osotthanakorn ise Musk’ın tamamen bir PR çalışması peşinde olduğunu söylemişti.

Yaşanan bu olaylardan sonra durum mahkemeye kadar gitti. Musk, yaptığı açıklama ve pdofili suçlaması nedeniyle hakim karşısında ifade verecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>