Elon Musk Twitter’da şikayet yanıtlamaktan bıktı

0

Twitter’ın en popüler kullanıcılarından biri olan Elon Musk, Tesla için tamamen Twitter’a odaklanacak yeni çalışanlar alacağını duyurdu.

Dünyanın en zengin müşteri temsilcisi

Yeni çalışanların görevi, Twitter’da Tesla hakkındaki şikayetleri dile getiren kullanıcılara ulaşıp sorunları çözmek olacak. Yani müşteri temsilcisi olarak görev yapacaklar.

İlginç olan ise bu görevi bu güne kadar, istemeden de olsa, Elon Musk yürütüyordu. Tesla sahiplerinin şikayetlerini Twitter üzerinden Elon Musk’a iletmeyi çok sevdiği biliniyordu. Musk da çoğuna yanıt verip şikayetleri ilgili çalışanlara yöneltmesiyle dikkat çekiyordu.

Ancak artık bu görev dünyanın en zengin insanını yormuşa benziyor. Tesla Twitter’da şikayet cevaplayacak müşteri temsilcileri için ilana çıktı.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>