Elon Musk’ın Twitter özel mesajları ifşa mı oldu?

0

Elon Musk yapay zeka

Kısa süre önce Twitter’a saldırıp ünlü ve zengin kişilerin hesaplarını ele geçirerek takipçilerinden Bitcoin isteyen hacker’lar, Elon Musk’ın özel mesajlarını da kopyalamış olabilir mi?

Musk hayatını sosyal medya odaklı yaşıyor olabilir mi? 

Bu soruya cevap veren Elon Musk, bu durumu önemsemediğini çünkü Twitter özel mesajlarında, ciddi meseleleri konuşmadığını, genellikle takipçileriyle internet mimleri için mesaj alışverişi yaptıklarını açıkladı.

Musk ayrıca, Instagram’da gizli bir hesabı olduğunu, bu hesapla kendisine gönderilen linklere girip kontrol ettiğini de vurguladı.

Dünyanın en büyük otomobil şirketini yönetmenin yanında ABD’nin stratejik uzay gemisi üretimini de gerçekleştiren bir iş adamının, sosyal medyaya bu kadar çok mesai harcayabilmesi ise herkesi şaşırtıyorç.. Bu müthiş başarılı zaman planlaması için Musk’ı tebrik ediyoruz.

 

 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>