Emarsys’te yeni isim

0

2006 yılında Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Şahin, ardından Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği yüksek lisans programını tamamladı. Profesyonel kariyerine 2008 yılında Techneon firmasında İş Geliştirme Müdürü olarak başladı.

Aynı yıl, TÜBİTAK ile Techneon arasında gerçekleştirilen ve yaklaşık bir yıl süren Elektromanyetik Girişim ve Uyumluluk Test Sistemleri İçin Sinyal İşleme Algoritmalarının Geliştirilmesi projesinin danışmanlığını yürüttü. 2012 yılında Emarsys Türkiye’nin bünyesine katılan Şahin, İş Geliştirme Müdürü olarak göreve başladı. Yeni iş alanlarının tespiti, müşteri süreçlerinin yönetimi, kurumun dijital pazarlama stratejilerine göre uygun tavsiye ve e-posta araçlarının sunulması alanlarını yöneten Şahin, 2014 yılı sonunda Emarsys Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine atandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>