EMEIA Bölgesi’nin en iyi Fujitsu elçisi Türkiye’den

0

Fujitsu, Select Partner Programı çerçevesinde EMEIA (Avrupa, Ortadoğu, Hindistan ve Afrika) bölgesindeki ticari faaliyetlere çok önemli katkılarda bulunan iş ortakları ile Fujitsu Forum sırasında gerçekleştirdiği bir ödül töreni ile biraraya geldi. Ödül gecesine tüm Avrupa, Ortadoğu, Hindistan ve Afrika bölgesinden her biri mükemmel mali performans ve inovasyon sergileyen iş ortakları katıldı. Ulusal Select Yılın Partneri Ödülü’nü kazanan Fujitsu elçileri, uluslararası ödül yarışmasına da otomatik olarak katılma hakkı kazandılar.

En iyi Fujitsu elçisi Türkiye’den
EMEIA bölgesindeki ‘En İyi Fujitsu Elçisi’ Türkiye’den ISB (Information Solutions Business) oldu. ISB’nin ödülü kazanmasında yüksek odaklı Fujitsu portföyünün yanı sıra sadakat, doğruluk, iletişim ve grup çalışmaları etkili oldu.

İnsan odaklı toplum vizyonuyla tüm dünyaya teknolojik ürün ve çözümler sunan Fujitsu,  kanal satış yapısına büyük önem veriyor. Bu seneki Select Partner Ödülü, Fujitsu’nun Select Partner Programının globalleşmede zirve yaptığı ve kanal ortaklarının daha kârlı iş yaptığı bir yıla da damgasını vurmuş oldu. Tedarikçi güvenilirliğinin daha çok önem kazandığı bir süreçte,  devam eden kanal  programları ve büyüme teşvikleri, teknoloji endüstrisinin gelişimine önemli katkılarda bulundu. Fujitsu ayrıca yerel ve global anlamda yeni kanal altyapısı ve araçlarına yatırım yapmaya devam ediyor.

Ödüller şu kategorilerde sunuldu;

  • EMEIA Yılın Ortağı Ödülü Avusturya’dan ACP IT Solutions’a sektörden izleyicilerin katılımı ile verildi.
  • SELECT Mükemmellik Ödülü Almanya’dan BECHTLE,
  • EMEIA En iyi Fujitsu Elçisi– Türkiye’den ISB.
  • EMEIA En iyi Yeni Müşteri Kazanımı– İtalya’dan DATAMATE.
  • EMEIA Yılın En iyi Takım Kazananı– Belçika’dan INCRIUS.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>