Emre Güzer, PayU’dan ayrıldı

0

Güzer 8 yıldır PayU Türkiye operasyonunu yönetiyordu

PayU Türkiye Kurucusu ve Geçici Ülke Müdürü Emre Güzer görevinden ayrıldığını açıkladı. Emre Güzer ayrılık kararını bugün Twitter’dan gönderdiği mesajla paylaştı. Güzer mesajında, “Kurucusu olduğum yaklaşık 9 aydır da geçici olarak Türkiye operasyonlarini yönettiğim PayU’dan ayrilik vakti geldi. Çok güzel bir ekiple ki haklarını ödemek mümkün değil. Sadece EMEA’nin en hızlı büyüyen ve Türkiye’nin en karlı PSP’sini değil, harika bir eko-sistemin de temellerini attık. Öğrettik çokça da öğrendik, çok güzel işler yapan mezunlar verdik. Şimdi hizli bir şekilde uzun süredir arayışını sürdürdüğümüz Ülke Müdürü pozisyonunu doldurup yatırımlara devam edeceğiz. Ben de her beyaz yaka gibi kısa bir tatilin ardından eko-sistem içerisinde inşallah en az PayU kadar güzel işler yapmaya devam edeceğim. Bu zaman zarfında sürcü lisan ettiysem affola” ifadelerini kullandı.

18 yıllık finans kariyeri

Kariyerine 2001 yılında Pamukbank’ta başlayan Emre Güzer; sırasıyla Assistline, Garanti Bankası, Hedef Alliance, Teknoloji Holding ve Garanti Ödeme Sistemleri’nde çalıştı.  Güzer, 2011’de PayU Türkiye’yi kurdu ve Ekim 2018’e kadar yönetti. Bu tarihten sonra “geçici ülke müdürü” olarak görevine devam eden, bugün itibarıyla görevinden ayrıldı. Emre Güzer’in LinkedIn hesabında verdiği bilgiye göre, PayU’nun Türkiye’de 20 binden fazla müşterisi bulunuyor ve Türkiye’nin online en büyük ödeme sistemleri sağlayıcısı. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>