Techinside Google News
Techinside Google News

En iyi eğitim uygulamaları

En iyi eğitim uygulamaları listesi ile akıllı telefonunuzu bilgi merkezine dönüştürebilir, yabacı dilden teknik eğitime kadar destek alabilirsiniz

En iyi eğitim uygulamaları listesi ile akıllı telefonunuzu bilgi merkezine dönüştürebilirsiniz. Yabacı dilden teknik eğitime kadar destek alabilirsiniz.

Akıllı cihazınızı bir bilgi merkezine dönüştürmek istiyorsanız, başarılı bir kariyer için değerli beceriler edinmenize veya yeni bir yaşam tarzını benimsemenize yardımcı olabilecek çok sayıda eğitim uygulaması mevcut. İster teknik uzmanlık geliştirmeyi, sosyal becerileri geliştirmeyi, mevcut bilgileri tazelemeyi veya akademik konulardaki zorlukların üstesinden gelmeyi hedefliyor olun, akıllı cihazlarınız için özenle seçilmiş en iyi eğitim uygulamalarımız, istediğiniz kariyer hedefine doğru yolculuğunuzu hızlandırmak için burada.

- Advertisement -

Duolingo

Duolingo, dil meraklıları için mükemmel bir uygulama. Felemenkçe, Fransızca, İspanyolca, Çince ve İngilizce gibi çok çeşitli seçeneklerle Duolingo, tüm dil öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Dersleri, yeterliliğinize ve hedeflerinize göre özelleştirir, bu da onu yeni başlayanlar ve becerilerini tazelemek isteyenler için ideal hale getiriyor. Uygulamanın ilgi çekici oyunları ve günlük hatırlatıcıları, siz basit kelimelerden karmaşık cümlelere doğru ilerlerken sizi oyunun bağımlısı yapmıyor.

Udemy

Udemy, yeni bir kariyer için becerilerinizi geliştirmek üzere çok çeşitli video kursları sunuyor. Aboneliğe dayalı platformların aksine Udemy, genellikle indirimli fiyatlarla, öğrenirken kurslar için ödeme yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca, çevrimdışı görüntüleme için öğreticiler indirmenize olanak tanıyarak veri tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. Bir öğretmen seçerken, kursuna kaydolmadan önce öğretim tarzının size uygun olup olmadığını görmek için YouTube videolarını izleyebilirsiniz.

LinkedIn Learning

LinkedIn Learning, kariyer gelişimi ve kişisel gelişim için değerli bir platform. Takip etmesi kolay bir şekilde öğreten deneyimli öğretmenlerle özgeçmiş yazmaktan programlamaya kadar çok çeşitli kurslar sunuyor. Bazı kurslar ücretsiz, diğerleri ise bir LinkedIn Premium aboneliği gerektiriyor. Platform, ilerlemenizi izlemek için oturum sonu değerlendirmeleri sağlar ve becerilerinizi profesyonellere ve potansiyel işverenlere sergilemek için başarılarınızı LinkedIn’de paylaşabilirsiniz.

PhotoMath

PhotoMath, matematik problemlerine hızlı çözümler sunan bir problem çözücü. Her kullanıcı için özel çözümler sunarak ebeveynlere, öğretmenlere ve öğrencilere hitap eder. iPhone’un metne tarama özelliği ile matematik ödevlerini sorunu tarayarak ve adım adım çözümler alarak kolayca çözebilirsiniz. Öğrenmeyi geliştirmek için, çözümlere başvurmadan önce sorunları bağımsız olarak çözmeye çalışabilirsiniz. PhotoMath, animasyonlu öğreticiler, bir Matematik Sözlüğü ve diğer özel özellikler sağlayan ücretsiz ve premium üyelikler sunuyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir