En yüksek kapasiteli SD kart!

0

en yüksek kapasiteli sd kart

En yüksek kapasiteli SD kart piyasaya çıkıyor. 512 GB kapasitesiyle şimdiye kadarki en yüksek kapasiteli SD kart tahmin edilenin aksine Integral Memory tarafından geliştirildi.

En yüksek kapasiteli SD kart 512 GB

İngiltere merkezli İntegral Memory yeni bir 512GB micro SD kartı piyasaya sundu. 512 GB’lık SD kart, geçtiğimiz günlerde SanDisk tarafından piyasaya sürülen 400 GB’lık rekoru kırmayı başardı. Integral’ın yeni kartı resimlerinizi, videolarınızı, e-kitaplarınızı depolamak için yüzde 25’ten fazla alan sunuyor. İntegral’ın ürün sayfasında verilen bilgiye göre, okuma işlemleri sıradan SD kartlara göre yaklaşık dokuz kat daha hızlı.

Integral ayrıca, yeni kartlarının dijital kameralar ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilmesi için pakete bir SD adaptörü koyuyor. İlk olarak İngiltere ve Avrupa’da satışa sunulacak kartlar hakkında herhangi bir fiyat bilgisi verilmedi. Ancak resmi satışların Şubat ayında yapılacağı belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>