EngageYa Türkiye operasyonunun başına Gökhan Seçkin getirildi

0

EngageYa (Engage Your Audience), Türkiye’deki ofisinin açıldığını duyurdu. Sektörün deneyimli isimlerinden Gökhan Seçkin ise EngageYa Türkiye Ülke Müdürü olarak atanırken, Türkiye’deki operasyonlarını genişletmeyi planladıklarını açıkladı.

Yayıncılar, reklamverenler ve networkler için 360 derece SaaS (Software as a Service-Hizmet olarak Yazılım) hizmeti veren, doğal reklamcılık platformu EngageYa, 12 bölgede hizmet verdiği kullanıcıları ile aylık 10 milyarın üzerinde bir gösterim rakamına ulaşıyor. Elde ettiği gösterimlerin yüzde 25’ini Türkiye’den sağlayan EngageYa, Türkiye’de ETS Tur, N11, Boyner, Dumankaya İnşaat, Işık FX, Ağaoğlu İnşaat, Zingat gibi birçok farklı sektör lideri ile çalışıyor. Kişiselleştirilmiş içerik gösterimleri ile kullanıcı bağlılığını artıran EngageYa, dünya çapında 50 binden fazla sitede kullanılıyor.

EngageYa

Türkiye’de ofis açmaları ve Gökhan Seçkin’in Ülke Müdürü olarak atanmasıyla Türkiye’ye yapacakları yatırımlara hız kazandıracaklarını söyleyen Engage EMEA Bölge Sorumlusu Oded Lev sözlerini şöyle sürdürdü:

Doğal reklamcılık dijital pazarlamanın en yeni gözdesi olarak görülüyor. EngageYa olarak, dijital pazarlamacıların tüketiciyle bağlantı kurması için hem heyecan verici yeni bir yöntem hem de yayıncılar için yeni bir reklam geliri kaynağı sunuyoruz. Son yıllarda baş döndüren bir hızla gelişen teknolojiye paralel olarak, analistlere göre doğal reklamcılık harcamalarında 2020 yılına kadar yüzde 156 oranında bir büyüme öngörülüyor. Türkiye’nin sahip olduğu genç nüfus ve Avrupa’yı geride bırakan teknoloji kullanımı da bizim Türkiye’ye yaptığımız yatırımların en önemli sebeplerinden biri. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkı sağlamak, yayıncı ve reklamverenleri yeni nesil teknolojilerle buluşturmak adına Türkiye’ye yatırımlarımızı artıracağımızı belirtmekten mutluluk duyarım. Ülke müdürümüz Gökhan Seçkin’in hem yerel hem de uluslararası şirketlerde edindiği tecrübesinin, gerek Türk yayıncı ve reklamverenlerle yakın işbirliği sağlayacağına gerekse bölgedeki konumumuzu kuvvetlendireceğine inancımız tam.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>