Envoy Global, göçmen istihdamı ile büyüdü!

0

Günümüz şirketleri, küresel iş gücünün taleplerine cevap verebilmek için birçok belge ile ilgilenmek zorunda kalıyor. Bu belgeler seyahat vizelerinden sponsor yeşil kartlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor.

Envoy Global adlı Chicago merkezli bir girişim, ilgili evrak işlemleri için kurumsal bir yazılım kurdu. Envoy Global, aynı zamanda bir hukuk firmasıyla birlikte şirketlere göçmenlik ve vizeyle ilgili yasal tavsiyeler vermek için ortak çalışıyor.

Envoy Global, yatırımcı General Catalyst liderliğinde 21 milyon dolarlık büyüme göstererek önemli bir başarı sağladı. Hukuk firmalarının teknolojiyi benimsemede yavaş kalması ve Envoy Global’ın bu alandaki yenilikçi yaklaşımı bu büyümede önemli pay sahibi oldu.

Hukuk firmaları ile rekabet eden Envoy Global, geliştirdiği yazılımı bu firmalara da satmayı planlıyor. Şirket sadece ABD’de değil, Çin, Hindistan, Singapur’un tamamında aktif olarak hizmet veriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>