EpocCam yazılım ekibi transfer oldu

0

EpocCam yazılım

EpocCam yazılım ekibi Corsair’e transfer oldu. EpcCam ekibi, iOS cihazlarını kablosuz web kamerası haline getirmesiyle tanınıyordu.

EpocCam yazılım ekibi için yeni görev

Günümüzde şirketlerin gösterdikleri büyük başarıların arkasında, başarılı ekipler yer alıyor. Gerek yöneticiler, gerekse bu ekipler artık şirketler arasında transfer olabiliyor.

Buna benzer bir transfer haberi de EpocCam’den geldi. İos cihazlar için geliştirdiği yazılımla, bu cihazları kablosuz web kamerası haline getiren EpocCam, başarılı bir yazılım ekibine sahipti. Corsair, yaptığı görüşmelerin ardından EpocCam yazılım ekibini kendi bünyesine kattı. Böylelikle EpocCam çalışanları, artık Corsair için yeni yazılımlar geliştirecek.

Şu anda 5 milyonu aşkı indirmeye sahip olan EpocCam uygulaması Zoom, Microsoft Teams ve Google Meet gibi platformlar ile uyumlu olması sayesinde önemli bir potansiyele sahip.

Corsair bu satın almanın ardından EpocCam’i Eltago iştiraki altında çalıştıracak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>