Epson’dan 100 milyonuncu kristal panel

0

Epson, 3LCD projektörlerin kalbindeki çekirdek cihaz HTSP (Yüksek Isılı Polisilikon) panellerin tedarikçisi olma konumunu koruyor ve sektöre öncülük ediyor. İlk 3LCD projektörünü 1989 yılında lanse eden Epson’un projektör modelleri; eşit derecede Renkli ve Beyaz Işık çıkışı (CLO), olağanüstü renk parlaklığı, ayrıntılı ve net görüntüler, enerji verimliliği özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Yüksek parlaklık ve kontrast gibi avantajları sayesinde, 3D ve interaktif özelliği ile fonksiyonları artar hale gelen 3LCD projektörler son zamanlarda pek çok farklı alanda kullanılmaya başlandı. Ofislerde iş sunumlarının vazgeçilmez ekipmanları haline gelen projektörler; ayrıca hem eğitim alanında hem de ev sinema segmentinde yerlerini aldı. Geniş alana hitap eden projektörler, bu sayede okulda dersleri, evde maç ve film keyfini daha eğlenceli hale dönüştürmek isteyenlerin tercihi.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>