Epson’dan eğitim dünyasına özel kampanya

Eğitim dünyasında teknolojik cihazların kullanımı sürekli artıyor. Bu cihazlar arasında projektörlerin de ayrı bir yeri bulunuyor.

Epson, bu kapsamda eğitim sektörüne özel bir kampanya başlatmış durumda. Kampanya, 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK‘yı içeriyor ve 1 adet gerçek gümüş perde, 1 adet HDMI çoklayıcı ve 30 adet 3D pasif gözlük hediyeleri bulunuyor.

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle biraraya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Her iki projektör üst üste ekli konumda ve görüntüler, otomatik projektör hizalama ayarı kullanılarak elektronik olarak hizalanıyor. Bu da kurulum süresini önemli ölçüde azaltıyor.

Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000’er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

HDMI uyumlu 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yanyana, üstte ve altta derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntülüyor. Böylece mümkün olan en geniş 3D içerik aralığında görüntüleme yapma esnekliği sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz