Epson’dan eğitim kalitesini artıran projeksiyon üçlüsü

0

EPSON EB-1430Wi-görsel - sunumGiriş seviyesi EB-S18, parmak dokunuşlu ve çift kalemli EB-1430Wİ ve 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK eğitimde kaliteyi arttırarak fark yaratıyor.

3.000 lümen eşit derecede yüksek Beyaz veya Renkli Işık Çıkışı (CLO), SVGA çözünürlük ve dijital yakınlaştırma özellikleri sayesinde EB-S18 ile eğitmenler ve öğrenciler gün ışığında da canlı ve parlak sunumlar yapabilir. 10.000:1 kontrast oranlı bu LCD projektör opsiyonel kablosuz LAN birimi kullanımıyla da farklı cihazlardan içerik görüntülemeye olanak tanır.

Parmak dokunuşlu ve çift kalemli model: EB-1430Wİ
Epson’un ultra kısa gösterimli projektör modeli EB-1430Wİ ile dersler sırasında ekran üzerine notlar almak mümkün oluyor. Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın…  Çift kalem özelliğiyle hem öğretmen hem de öğrenci aynı anda görüntünün üzerine not alabiliyor.  100 inçe kadar ekran ile çok kaynaklı video konferans ve sunumlar, görüntü boyutundan taviz verilmeden bölünmüş ekranda görüntülenebiliyor.

Ayrıca EB-1430Wi’nin ultra kısa gösterimli tasarımı, büyük resimleri oldukça kısa mesafeden, gölge ve parlamayı en aza indirerek sunmaya olanak tanıyor.

Eğitimde 3D dönemi:  Anatomi ya da sanat tarihi… Tüm görüntüler her detayda aslına uygun
Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000’er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>