Epson’dan profesyonellere özel projeksiyon çözümü

0

Epson_EB-1985WUEpson, profesyonel kullanıma özel yüksek kalitede bağlanabilirlik ve WUXGA çözünürlüklü parlak projektörü EB-1985WU’yu sundu. Ürün, yüksek çözünürlüklü görüntüleri, kolay içerik paylaşımını ve parlak sunumları tüm toplantı odalarına getirmeyi vaat ediyor. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında WUXGA çözünürlük, 4.800 lümen parlaklık ve Epson’un 3LCD teknolojisi bulunuyor.

Epson’un ‘çoklu bilgisayar’ yazılımı 50 cihaza kadar içerik paylaşımını destekliyor. Epson EB-1985WU modelindeki iProjection¹ uygulaması ise akıllı cihazları kullanarak içerik paylaşmayı ve açıklama eklemeyi kolaylaştırıyor. Çok kaynaklı video konferans ve sunum gibi içerikler bölünmüş ekranda görüntülenebiliyor.

İki adet HDMI port, Wi-Fi ve kablolu LAN özelliği dışında odak yardımı, trapezoid düzeltme ve otomatik ekran yerleşimi özellikleri sunan yeni model kolay kurulum desteği sunuyor. Ürün, ayrıca Miracast ve WiDi kablosuz ekran aktarımı ile tablet veya akıllı telefondan ekran ya da içerik paylaşımına da olanak tanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>