Epson’dan yeni ürünler

2

Türkiye Pazarı’na verdiği önem ve Ar-Ge yatırımlarıyla dikkat çeken teknoloji devi Epson pazarda daha önce yer almadığı bir segmente beş farklı modeliyle giriş yapıyor. Epson LabelWorks serisi yazıcılarla pek çok özellikli etiket ihtiyacı karşılanabiliyor.

İhtiyaca özel çözümler ve ilkler yine Epson’dan

Epson’un yeni LabelWorks serisi etiket yazıcıları; standart, pastel, floresan, metalik, mat, transparan gibi çeşitli renk ve tarzlarda ve yansımalı, güçlü yapışkanlı, kablo sarmalı, ısıya dayanıklı, karanlıkta görünür, tekstil ürünlerine transfer gibi çeşitli pek çok tipte 36 mm genişliğe kadar etiket çözümü sunuluyor.

Suya, çizilmeye, kimyasallara ve ısıya karşı dayanıklı olan etiketler, en büyük uzunluk ve en dar marjı sağlayarak daha verimli kullanıma olanak sağlıyor. Türkiye etiket yazıcısı pazarında cihaz beraberinde verilen en uzun etiketi sağlayan Epson yazıcılar, cihazın maliyetini daha da avantajlı kılıyor.

Birçok ofis, şirket ve kurumun özel ihtiyaçlarına yönelik sunulan yeni Epson LabelWorks serisi, LW-400, LW400-VP, LW-600P, LW-700 ve LW-900P olmak üzere beş modelden oluşuyor.

Inkjet teknolojisine yatırım yapıyor ve kullanıcılara büyük maliyet avantajı sağlıyoruz

Epson’un yeni LabelWorks etiket yazıcılarının Türkiye lansmanında sürekli olarak pazarın ihtiyacına yönelik yeni teknolojiler geliştirmek üzere çalıştıklarını vurgulayan Epson Kuzey ve Doğu Akdeniz Pazar Geliştirme Müdürü Renato Vincenti; “Etiket yazıcılarına küresel olarak baktığımızda; endüstriyel alanda 550 milyon dolarlık ve fabrika-ofis-ev kullanıcıları bazında 650 milyon dolarlık bir hacim görüyoruz. Etiket çözümlerine yönelik, Türkiye’de ilk kez pazara sunduğumuz bu serimizin yanı sıra, yakın dönemde lanse ettiğimiz yeni tanklı yazıcı modellerimiz ve WorkForce Pro serisi yazıcılarımızda da, ‘lazere benzer, lazerden daha üstün’ söylemiyle ilerledik. Özellikle ofislere yönelik baskı çözümlerinde Epson olarak inkjet teknolojisine ağırlık veriyoruz. Tüm yeni serilerimizle baskı çözümleri alanında; yüksek hız, kalite ve kalıcılığı, ilk alım ve sayfa başı baskı maliyeti düşünüldüğünde en uygun toplam sahip olma maliyetiyle birleştiriyoruz. Ayrıca lazere oranla yüzde 80-90 aralığında enerji tasarrufu sağlatıyoruz” dedi.

Yeni LabelWorks serimizle Türkiye’de iddialıyız

Epson’un Japonya’da ilk kez 1992 yılında pazara sunduğu LabelWorks etiket yazıcılarıyla Japonya’da yüzde 60’ın üzerinde pazar payına sahip olduklarını belirten Epson Türkiye Müdürü Sevil Kanat, Türkiye’de de bu yeni ürün gamıyla iddialı olduklarını belirtti. Kanat; “Türkiye özellikle KOBİ’lerin gelişimi ve Türkiye ekonomisindeki yeri dikkate alındığında, yeni LabelWorks serimiz için oldukça önemli bir pazar. Yeni teknolojiler ve kullanıcı dostu ürünler konusunda sürekli yatırım yapan bir şirket olarak bu serimizle de iddialı olacağız” dedi.

Yorumlar

  1. Sevdiğim firmalardan. Fakat her nedense bana HP’nin bir alt markası izlenimi verir. Fifa’nın resmi saha reklamlarından.* Yazıcı ürün gamında HP ve Canon’un başat gittiğini gözlemliyorum. Epson yelpazesini şimdi inceledim. Daha çok ürün çeşitliliği üzerinde durulmuş ve korkunç kötü başarısız bir sitesi var. Fiyatlar uygun olmazsa çeşitlenim bir masaldır.

    *Vaktiyle logolarından Budweisser’i bira, Canon’u da salça firması sanırdım.

  2. Türk dijital yazını, basın dünyası, son kullanıcı ve üniversiteler için yeni paketler hazırlar ve fiyat bandını iyileştirebilirse, yerinde takvim kampanyalarıyla sevgili Kanat, Epson’ı Türkiye’de bir numaraya oturtabilir. İş dünyasının nazlı bakışları yerine, Türk pazarının 20/50 lirayı hesaplayan kitlesi tercih edilirse sayısal yüzde ve üstünlük kuşkusuz birilerine geçecektir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>