Ereteam iş zekasında Tableau ile ortaklığa imza attı

1

Ereteam Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu
Ereteam Genel Müdürü Gökhan Nalbantoğlu

Ereteam, Gartner’ın “İş Zekâsı ve Analitik Platformlar” raporunda son iki yıldır açık ara en iyi şirket olarak gösterdiği Tableau ile stratejik ortaklığa imza attığını duyurdu.

2015 stratejisini “Büyük Veri’nin hayat bulduğu yer” olarak konumlandıran Ereteam, bu anlaşmayla birlikte Büyük Veri ile entegre olabilecek iş analitiği uygulamalarında daha kapsamlı çözümler sunmayı hedefliyor.

Bu işbirliğiyle birlikt kamu, finans, telekomünikasyon, ilaç, sigorta ve perakende gibi pek çok sektöre sunduğu çözümleri çeşitlendirmeyi amaçlayan Ereteam, kurumların iş dönüşümünde daha etkin rol almayı hedefliyor.

Gartner raporlarında gösterdiği başarılı performansın yanında dünya çapında ödüllü yazılımlara imza atan Tableau Software’in dünya genelinde havacılık, savunma, otomotiv, tarım, madencilik, enerji ve sağlık gibi sektörlerde 23 binden fazla müşterisi bulunuyor.

Yorumlar

  1. Avatar

    Çok büyük başarı tebrikler ereteam

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>