Ericsson IoT’yi offshore endüstrisine getiriyor

0

Ericsson IoT

Ericsson ve ortağı Tampnet, genellikle uzaktan yapılan offshore çalışmalarını çevrimiçi hale getirerek, çalışan güvenliğini ve operasyonel verimliliği artırmayı hedefliyor.

Ericsson, Norveçli denizaşırı iletişim grubu Tampnet ile en uzak işyerlerindeki çalışanları kara operasyonlarına bağlayacak yeni bir ortaklıkla, açık deniz endüstrisinin genellikle erişilmesi zor bölgelerine IoT bağlantısını getiriyor.

Bu proje için grup, çalışanlar, ekipman ve diğer varlıklar için giyilebilir cihazlara entegre edilebilen SIM kartların bağlanmasına yardımcı olacak. Tampnet’in 4G LTE ağına bağlanan bu cihazlarla, yöneticiler ve diğer karadaki bakım ekipleri, açık deniz sahalarındaki gerçek zamanlı verilere erişerek, çalışanların güvende kalmasına ve operasyonların düzenlenmesine yardımcı olur.

Ericsson IoT genel müdürü Kyle Okamoto: “Ericsson, herhangi bir çalışma ortamında, herhangi bir işletme veya endüstri müşterisine IoT yönetimi sunma yeteneğine sahiptir. Müşterilerinin Ericsson IoT Accelerator’dan faydalanmasını sağlamak için Tampnet ile yakın bir şekilde çalışacağız” diyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>