Techinside Google News
Techinside Google News

Erken aşama girişimlere yönelik Ön Kuluçka Programı

İstinye Garage ve ikas işbirliğiyle erken aşama girişimlere yönelik düzenlenen Ön Kuluçka Programı başvurulara açıldı

Girişimcileri fikir aşamasından ölçeklendirmeye kadar olan tüm süreçlerinde destek altyapısı sunan İstinye Garage Incubation Hub, girişimcilik ekosistemine katkı sağlamaya devam ediyor. İstinye Garage İncubation Hub ile E-Ticaret platformu ikas iş birliğinde erken aşama şirketleşmemiş girişimler için tasarlanan Ön Kuluçka Programı başvurulara açıldı.

Girişimcilerin şirketleşmemiş iş fikirlerini inovasyon, teknoloji, pazarlama, finans ve yönetim alanlarında tam anlamıyla güçlendirerek girişimlerin rekabetçi bir yapıda şirketleşmelerini hedefleyen İstinye Garage Incubation Hub ve ikas, başvuru süreçleriyle birlikte 6 ay sürecek ön kuluçka programında girişimlere eğitim ve mentorluk sağlayacak.

- Advertisement -

Girişimciler program süresince yalın startup, tasarım odaklı düşünme, sürdürülebilir büyüme gibi girişimciliğin temel esaslarını konu alan uçtan uca girişimcilik eğitimleri ile donatılacak. İstinye Garage ve ikas iş birliğinin sunduğu ön kuluçka programı, girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirirken sektörel bilgi ve deneyim edinmelerine imkân sağlıyor.

Bu bağlamda eğitim sürecinin tamamlanmasıyla birlikte, girişimcilerin ihtiyaçlarına özel olarak sunulacak mentorluk programı farklı sektörlerdeki uzman mentorlerin deneyim ve bilgilerinin aktarılmasıyla girişimcilerin bu süreçte karşılaşacakları çıktıları öngörmelerine ve işletme yönetimi, pazarlama stratejileri, finans yönetimi ve iş planı hazırlama gibi konularda kapsamlı bir gelişim sağlamalarını amaçlıyor.

Girişimlere hız kazandıracak imkanlar  İstinye Garage Incubation Hub, fikirden ürüne giden süreçte sağladığı geniş çaplı imkanlarla girişimcilere destek oluyor. Bu imkanlar arasında PoC, yatırım fırsatları, mentorluk, prototip atölyesi, eğitim, açık ofis imkanı ve daha birçok önemli destek bulunuyor.

Ayrıca girişimlerin potansiyellerini en üst düzeye çıkarma noktasında Google, Amazon, Microsoft gibi güçlü platformlarla gerçekleştirilen güçlü stratejik iş ortaklıklarıyla girişimler iş fikirlerini hayata geçirme süreçlerinde avantajlı imkanlardan yararlanma fırsatı elde edebiliyor.

DEMODAY Programı başarıyla tamamlayan girişimlerin sahne aldığı Demoday günü en iyi 3 girişim Ön Kuluçka Programının devamı niteliğinde olan şirketleşen iş fikirlerinin iş modellerini geliştirmeye yönelik düzenlenen Kuluçka Programında yer almaya hak kazanacak. Aynı zamanda sürpriz ödüllerin sahibi olabilecek. Ön Kuluçka Programı hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir