ERP Komitesi 2,5 yaşında

0

Bu bölgeler, Bursa başta olmak üzere, Ankara, İzmir ve Antalya şehirlerinin olduğu bölgeler. Komite aynı zamanda İstanbul’da gerçekleştirdiği seminer, sektörel çalışma grupları ve yuvarlak masa toplantıları ile 2,5 yılın ardından 4 bin üye sayısını aşmış durumda.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp, “Üyelerimizden aldığımız geri dönüşler ile 2014-2015 dönemi ile birlikte rehber niteliğindeki yayınlarımıza ve sektörel çalışma gruplarımızın oluşturduğu kurumsal çözüm kullanımı raporlarına daha fazla önem vermeyi planlıyoruz” dedi.

Komiteyle ilgili görüşlerine de başvurduğumuz Sarp, şunları sçöyledi:

“Bu süre içinde gerçekleşen seminerlerimiz, Adım Adım ERPCRM ve İş Zekâsı’na ek olarak, Bulut Teknolojileri, İnsan Kaynakları, Süreç Yönetimi, Yeniden Yapılanma ve Kurumsal Dönüşüm konularını ele alacağımız seminerler, yeni dönemde artarak devam edecek. “Adım Adım” adıyla başlattığımız ERP, CRM ve İş Zekâsı programlarımızın kurumsal çözüm kullanıcısı adaylarına temel bilgiler verme dışında, tecrübeli kullanıcıların katılımıyla deneyim paylaşımı ve deneyim transferi şeklinde de netice verdiğini, komitenin de iletişim ve deneyim paylaşımı platformu olma özelliğini kuvvetlendirdiğini gözlemliyoruz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>