Eski elektronik cihazları nakite dönüştüren girişim

0

eski elektronik cihazlar

Backflip, eski elektronik cihazları nakite dönüştürüyor. Müşteriler eski cihazlarından para kazanırken, alıcı ile satıcı arasında güvenli bir bağ kuruluyor.

Eski elektronik cihazlar nakit olarak geri dönüyor

Barile’nin kurucusu olduğu Backflip, kullanılmış elektronik cihazların ticaretinde önemli bir rol üstleniyor. Backflip ile müşteriler, Android’lerden Xbox’lara ve Apple cihazlardan Game Boys’a kadar kullanılmış elektronik cihazlarını nakit paraya çevirebiliyor.

Kullanıcıların eski elektronik cihazlarını satmadaki en büyük çekincesi güvenlik oluyor. Satıcı ile alıcı arasında konumlanan Backflip, bu noktada devreye giriyor. Cihaz bilgilerini sıfırlayan girişim, alıcı ile satıcı arasında güvenli bir şekilde bağlantı kuruyor.

Şimdiye dek 3 bini aşkın cihazın değişiminde görev alan Backflip, cihaz başına 150 dolar gibi bir komisyon alıyor. Foosaner ve Barile’nin şirketi Backflip, ilk satışını 2019 yılında yaptı ve başarılı yükselişine devam ediyor.

Daha önce kripto para piyasasına yönelik girişimiyle batan Barile, elektronik cihaz sektöründeki girişimiyle başarıyı yakaladı diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>