Eski Turkcell CEO’suna yeni görev

0

Kaan Terzioğlu 1 Kasım’da yeni görevine başlıyor

Eski Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu, VEON Eş-COO’su oldu. Merkezi Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da bulunan ve bağlanabilirlik ve dijital hizmetler alanında faaliyet gösteren VEON’un Eş-COO’luğu görevine 1 Kasım itibarıyla Kaan Terzioğlu atandı. Bu görevi üstlenen diğer isim ise Sergi Herrero oldu. Herrero, 1 Eylül’de Facebook’taki görevinden ayrılarak VEON’a transfer oldu.

Mevcut COO görevinden ayrılıyor, danışman olarak devam edecek

Kaan Terzioğlu’nun sorumluluk alanı VEON’un temel işi olan bağlanabilirlik tarafını dönüştürmeye ve bu dönüşümü yönetmeye yoğunlaşmak olacak. Herrero ise COO olarak yeni gelir alanları oluşturma tarafında çalışacak. Her iki isim de yeni görevlerinde VEON CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Ursula Burns’e karşı sorumlu olacak. 

VEON’un mevcut COO’su Kjell Johnsen 1 Kasım’da şirketten ayrılıyor ama danışman olarak VEON’a destek vermeye devam edecek. 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>