Eskişehirspor kripto para çıkarıyor

0

Eskişehirspor kripto para

Türkiye’de kripto para çıkaran kulüpler arasında Eskişehirspor da katılıyor. Eskişehirspor kripto para tanıtımını önümüzdeki günlerde yapacak.

Eskişehirspor kripto para sektörüne giriyor

Kripto paralar gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam ederken, bu alanda spor kulüpleri de yer almaya başladı. Tüm dünyada çeşitli futbol kulüpleri kripto para çıkarmaya başladı.

Daha önce Galatasaray, Başakşehir, Trabzonspor ve Karşıyaka kendi kripto paralarını çıkararak bu alanda öncü bir çalışmaya imza atmışlardı. Eskişehirspor da bu kulüpler arasına katılmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki günlerde tanıtılacak Eskişehirspor’un kripto parasının adı Es Es token olacak.

Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören de Es Es token çalışmaları hakkında önemli bilgiler paylaştı. Akgören, Es Es token’in bir hafta içinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kendilerinin Türkiye’de kripto para hayata geçiren beşinci kulüp olacaklarını söyledi. Akgören kripto para piyasasının sunduğu avantajlardan yararlanacaklarını, bu sayede kulübün borçlarını kapatmayı hedeflediklerini açıkladı. Kendilerinin çok kısa bir sürede yeniden sapasağlam bir kulüp haline geleceklerini belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>