Estap’tan yeni kabinler

0

Estap, duvar tipi kabinet grubundan yeni Proline serisini görücüye çıkardı. Seri, gelişmiş yapısal üstünlükleri ve sunduğu kullanım kolaylıklarıyla kabinet kavramını kökünden değiştiriyor. Estap, bu yeni seri ile mühendislik çözümlerinin sınır tanımadığını kanıtlıyor.

Seri, Proline ve Proline+ olarak kendi içinde ikiye ayrılıyor. Kullandığı teknoloji sayesinde kapılar, yan paneller birlikte açılarak çok daha iyi erişim olanağı sunuyor. Olağanüstü açılım yeteneği, ön kapılar ve yan panellerin kolaylıkla birbirinden ayrılıyor olması ve taşıyıcı profilsiz yapısıyla Proline serisi, sistem odalarının yanı sıra küçük ofislerde ve görünür yerlerde kullanılıyor. Yeni Proline serisi,  taşıyıcı profillere ihtiyaç duymadan 300 kg’a varan taşıma kapasitesi, olağanüstü erişim/kablolama yetenekleri ve dekoratif özellikleriyle, daha etkili bir havalandırma için birçok özellikle donatılmış. Kabin içinde optimum hava sirkülasyonu sağlayan dolaşım sistemiyle cihazlar çok daha verimli ve güvenli.

Tüm bu yeniliklerin yüzde 50 daha az yer kaplayan demonte (flatpack) ambalajda sunulması taşıma kolaylığının yanı sıra, sevkiyat ve stokta yüzde 50 yerleşim avantajı sunuyor. Tek kişi ile 10 dakikanın altında montaj süresi ve küçük boyutları sayesinde kapılardan rahat geçiş sayesinde zamandan da tasarruf ettiren seri, son yıllarda sektörde yaşanmamış bir yeniliğe imza atıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>