ETH işlem ücretleri en düşük seviyede

0

ETH işlem ücretleri

ETH işlem ücretleri bu yıl için en düşük seviyelerine ulaştı. ETH ağı için en büyük sorunlardan biri azaldı.

ETH işlem ücretlerinde umut veren düşüş

Ethereum ekosistemindeki en büyük sorunlardan biri olarak ETH işlem ücretleri görülüyor. Ancak bu ücretler, birçok kişinin beklediği şekilde Ocak ayından bu yana en düşük seviyelerine geriledi.

BitInfoCharts verilerine göre, ETH ağındaki işlem ücretleri 7,37 dolar ile en düşük seviyelere düştü. Çok fazla işlemin olduğu ve trafiği arttığı dönemlerde ETH ağındaki işlem ücretleri, ETH sahipleri için büyük problem oluşturuyordu.

Hatta ETH’de rekorun kırılarak 4 bin 300 dolar seviyelerine çıkılan 12 Mayıs tarihinde, işlem ücretinin 69 dolar olması da yatırımcılar için sorun teşkil etmişti. Dolayısıyla 7,37 dolarlık şu anki işlem ücretleri, ETH sahipleri için önemli bir fırsat sunuyor.

Bitcoin’deki duruma baktığımızda 11 dolarlık işlem ücreti bulunuyor. Litecoin ise 0,02 dolarlık ücretle bu alandaki en önemli fırsatı sunuyor. Musk ile popüler hale gelen Dogecoin’de 0,8 dolarlık işlem ücretleri bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>