Ethereum kripto para piyasasında yükseldi

0

Ethereum kripto para

Ethereum kripto para piyasasında yükselişe geçerek tekrar ikinci sıraya geldi. Böylelikle Ethereum ikincilik koltuğunu Ripple’dan aldı.

Ethereum kripto para piyasasında ikinci sırada

Kripto para piyasası, 2018 yılından bu yana yaşadığı sert düşüşle zor durumda kaldı. Başta Bitcoin olmak üzere neredeyse tüm kripto para birimlerinin değer kaybetmesi, piyasayı ciddi anlamda sarstı. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda ilk 10’da bulunun tüm kripto para birimlerinin aynı anda değer kaybetmesi de yatırımcıların çekimser kalmasına neden oldu. Son dönemde tıpkı Bitcoin gibi değer kaybı yaşayan Ethereum, kripto para piyasasındaki konumunu kaybetmişti. Ancak tekrar yükselişe geçmeyi başaran Ethereum, Ripple’ı geçmeyi başararak ikinci sıraya yerleşti.

Ocak ayında kendi rekorunu kıran Ethereum, şu anda Bitcoin’den sonra en yüksek piyasa hacmine sahip olan ikici kripto para birimi olarak işlemi görüyor. Çok sağlam bir işlem altyapısına sahip olan Ethereum’un tekrar yükselmesi, piyasalara da olumlu yansıdı. Ethereum 14 Şubat 18:00 itibariyle 122 dolardan işlem görüyor. Buraya tıklayarak kripto para değerlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>