Ethereum rekor kırdı!

0

Ethereum rekor

2021’e çok iyi bir başlangıç yapan Ethereum rekor kırmayı başardı. Ethereum, 1530 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum rekor kırarak 1530 doları gördü

2020 yılının son aylarında başlayan yükselişle, 2021 yılı kripto para piyasası için çok hareketli geçiyor. Bu dönemde birçok kripto para birimi, kendi rekorunu kırmayı başardı.

Hızlı bir şekilde yükselişine devam eden Ethereum da rekor kıran kripto para birimleri arasında yer aldı. Ethereum’un değeri 1530 dolar ile tüm zamanların en üst seviyesine ulaştı. En son rekrunu 2018 yılında kıran Ethereum, bu kez yatırımcılarını sevindirmeyi başardı. Ethereum’un bu seviyelerde ne kadar kalabileceğini ise hep birlikte göreceğiz.

Benzer bir hareketlilik de Bitcoin’de yaşanmıştı. 40 bin dolar seviyelerinden işlem gören Bitcoin, 36400 dolar seviyelerine gerilemiş durumda. Kripto para borsasında önemli isimlerden Binance’in para birimi BNB ise 50 dolar ile kendi rekorunu kırmış durumda. 2021 yılında kripto para sektöründe daha birçok rekora şahitlik edeceğiz gibi görünüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>