Ethereum rekor kırmaya devam ediyor

0

Ethereum rekor

Kripto para piyasasının en büyük ikinci para birimi olan Ethereum rekor kırmaya devam ediyor. Ethereum 4 bin dolar seviyesini de geçti.

Ethereum rekor üstüne rekor kırıyor

Son günlerde çok iyi bir ivme yakalayan Ethereum, uzun bir zamanın ardından 3 bin dolar seviyesini geçmişti. Bu kez 4 bin dolar seviyesini de geçen Ethereum, yeni rekorlara koşuyor.

Yükseliş devam ederken 4 bin 161 dolardan işlem gören Ethereum, Bitcoin ile birlikte 1.5 trilyon dolardan gazla işlem hacmine sahip oldu. Ethereum son 7 günlük süreçte yüzde 30, 24 saatlik süreçte ise yüzde 5’in üstünde artış gösterdi.

Ethereum’un kripto para piyasasında payı ise yüzde 20 seviyelerine ulaşmış durumda. Birinci sırada yer alan Bitcoin ise yüzde 44’lük piyasa hakimiyetine sahip.

Ethereum’un 4 bin 500 dolar direncini kırarak ralliye devam edip edemeyeceğini ise hep birlikte göreceğiz. Ancak 2021 yılı da kripto paralar için bir hayli başarılı geçiyor diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>