Ethereum rekor kırmaya devam ediyor

0

Ethereum rekor

Kripto para piyasasındaki hareketlilikle birlikte Ethereum rekor kırmaya devam ediyor. Ethereum tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı.

Ethereum rekor kırdı: 2.083 dolar

Kripto para piyasasının en çok rağbet gören ikinci para birimi Ethereum, altcoinler arasında en dikkat çeken para birimi. Genel olarak istikrarlı bir grafik izleyen Ethereum, kendisi için tüm zamanların rekorunu kırdı.

Ethereum 2 Nisan’da 2.083 dolar ile kendisi için tüm zamanların rekorunu kırdı. Ethereum’un bundan bir önceki rekoru ise 1.998 dolar seviyelerindeydi. Ethereum bu yükselişi ile birlikte kripto para piyasasının yeni gözdesi haline gelebilir.

Ayrıca Ethereum’un sahip olduğu blockchain altyapısı da birçok altcoin tarafından örnek alınıyor. Yani Ethereum teknolojik altyapısıyla da kripto para piyasasına hitap ediyor diyebiliriz.

Bitcoin’in yüksek değeri de birçok yatırımcının Ethereum’u tercih etmesinde kilit rol oynuyor. Ethereum’un bulunduğu seviyede kalıcı olup olamayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>