Ethereum rekor seviyeye ulaşabilecek mi?

0

Ethereum rekor

Ethereum en son 2018 Mayıs’ta gördüğü 800 dolar seviyesine yeniden ulaştı. Bitcoin’in ardından Ethereum da rekor kırabilir.

Ethereum yükselişini sürdürüyor

2020’nin soları ve 2021’in ilk günleri kripto para piyasası için bir hayli başarılı geçti. Birçok kripto para birimi kendi rekor seviyelerini yeniden gördü, hatta rekorlar kırdı.

Özellikle de Bitcoin’de yaşanan bu hızlı süreç, piyasaların geneline olumlu yansıdı. En son 2018 yılının Mayıs ayında 800 dolar seviyelerinde seyreden Ethereum, bir daha bu seviyeyi görememişti. Aralık ayı sonunda ise 700 dolar seviyelerine ulaşan Ethereum, eski günlerine yaklaşmıştı. Buradaki direnci kırmayı başaran Ethereum, yeniden 800 dolar seviyelerini görmeyi başardı.

Her ne kadar 1400 dolarlık rekor seviyesinden uzakta olsa da Ethereum’un son aylarda çok hızlı bir toparlanma yaşadığını söyleyebiliriz.

400 dolar seviyelerinden çok kısa bir sürede 800 dolar seviyelerine ulaşan Ethereum’un yeniden rekor seviyeye ulaşması sürpriz olmaz diyebiliriz. Ayrıca SEC tarafından etkilenmeyecek olması da Ethereum’u bir hayli avantajlı hale geliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>