Etiketler için Epson COLORWORKS C7500

0

Epson-ColorWorks-C7500-lifestyleKurumsal etiket baskısı ihtiyacının giderek arttığı günümüzde Epson alternatif modelleriyle çözüm sunuyor. Güvenilir ve uygun maliyetli endüstriyel yazıcı serisi Epson COLORWORKS C7500 ile renkli etiketler kurum içinde ve ihtiyaç anında yüksek kalitede basılabiliyor.

Ön baskı maliyetine son

Epson C7500 serisindeki özelleştirilmiş etiketler sayesinde ön baskı maliyeti ortadan kalkıyor. PrecisionCore baskı kafasına sahip olan yazıcı güvenilir ve yüksek kaliteli sonuçlar üretiyor. Nozül Onaylama Teknolojimiz (NVT) ve nokta yedekleme, tutarlı baskı sonuçları için yanlış baskıları ve ölü pikselleri önlemeye yardımcı oluyor.

Yüksek hız ve 500 kilometrelik baskı ömrü

Yiyecek ve içecek ürünleri, paketler ve kutuların yanı sıra AB Enerji Etiketleri ve GHS Etiketleri dahil yüksek kaliteli birçok etiket çıktısı sunabilen Epson C7500 serisi yazıcılar 300 mm/sn’ye varan baskı hızına sahip. C7500’ün kullanım ömrü ise 500 kilometrelik kağıt çıktısına denk. Ayrıca yüksek kapasiteli ayrı mürekkep kartuşları, sadece kullanılan rengin değiştirilmesi gerektiği anlamına geliyor ki bu da baskı başına maliyeti azaltıyor. C7500’ün baskı kafası yazıcının kullanım ömrü boyunca kullanılacak şekilde tasarlanmıştır, böylece asla değiştirmeniz gerekmez.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>