Etiya’ya müşteri odaklı çözüm ödülü

0

 

ExcellenceAwards_logo2015.WINNER.CCServiceEtiya’nın mobil operatörler için sunduğu satış ve sipariş sistemi uygulaması, sektör liderleri ve uzmanlarından oluşan seçkin bir jüri tarafından TM Forum bünyesinde “Müşteri Odaklılık–Servis Sağlayıcısı” kategorisinin kazananı olmayı başardı. Dünya devleri Ericsson, Huawei, ZTE, Vodafone, Oracle ve IBM gibi birçok lider firmayla mükemmellik ödüllerine aday olan Etiya çözümü, kategorinin finalisti olarak ödülü ülkemize getirdi.

Etiya’nın Katalog Esaslı B/OSS ve Telco CRM ürünleri, deneyim gelişimi, inovasyon, müşteri odaklılığı gibi kriterlerin esas alındığı TM Forum’da, “Müşteri Odaklılık–Servis Sağlayıcısı” kategorisinde ödülü kazandı. Müşteri yaşam döngüsü, ürün yaşam döngüsü ve sipariş yaşam döngüsü yönetimi sunan Etiya’nın bu ürünleri, telekom şirketleri başta olmak üzere yenilikçi ve müşteri odaklı şirketlere, yeni ürün ve çözümlerini sadece birkaç saat içerisinde piyasaya sunma fırsatı sağlıyor.

Bu önemli başarıyla ilgili açıklama yapan Etiya CEO’su Ali Durmuş, “Bir Türk şirket olarak TM Forum Mükemmellik Ödülü’nü kazanmış olmak bizim için büyük bir gurur. TM Forum’da dünyanın lider teknoloji firmalarıyla birlikte yarıştığımızı eklemek isterim. Bu ödül, aynı zamanda, Etiya’nın gelişmiş teknolojisini, en iyi uygulamaları ve standartları kullanan çözümlerini ve yenilikçi yapısıyla global büyük firmalarla rekabet edebilme gücünü de ortaya koyuyor” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>