Eurasia Blockchain Summit yarın başlıyor

0

Etkinlikte kripto para alanındaki gelişmeler değerlendirilecek

Eurasia Blockhain Summit, 18 Ekim – 19 Ekim tarihleri arasında Wyndham Grand Hotel Levent’te  düzenlenecek. Etkinlikte ülkemizde ve dünyadan teknoloji ve finans alanlarındaki konuşmacılar blockchain ve kripto para teknolojilerinin geleceğini ele alacak. 

Dikkat çeken konuşmacılar

Huobi Group ve Kemer Partners tarafından gerçekleştirelecek olan Eurasia Blockchain Summit’in konuşmacıları arasında Prof. Dr. Göksel Aşan (Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı), Dr. Soner Canko (BKM Genel Müdürü), Chris Lee (Huobi Group CFO’su), Meltem Demirors (Coinshares CSO’su), Burak Aydın (SabancıDx CEO’su), Noah Jessop (Honeyminer CEO’su), Barış Özistek (Boğaziçi Ventures Başkanı) ve Hakan Erkan (Turkcell Dijital İş Servisleri Genel Müdürü). 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>