Ev güvenliği piyasasında büyüme devam ediyor

0

Ev güvenliği piyasası

Parks Associates tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, ev güvenlik sistemleri pazarı, yanlış uyarılarla ilgili endişelere rağmen büyümeye devam ediyor.

Raporda, ABD’deki geniş bantlı hanelerin üçte birinden fazlasının (yüzde 36) ev güvenlik sistemlerine sahip olduğu ve çok konutlu birim yöneticilerinin yüzde 41’inin ortak alanlarına sistemler kurduğu belirtildi.

Küresel bir teknoloji şirketi olan Essence Group’un bir parçası olan Essence USA başkanı Yaniv Amir, “Piyasa durgundu ve on yıllardır yaklaşık yüzde 20 penetrasyondaydı” dedi .

TechNewsWorld’e verdiği demeçte, “Son beş ila yedi yılda önemli bir artış gördük çünkü güvenlik ev otomasyonunun bir parçası haline geldi. Bu, otuzlu yılların ortalarına nüfuz etti” dedi.

Rapora göre, geçtiğimiz birkaç yıl küçük ve orta ölçekli işletme pazarına sistem satmak için iyi geçti. Covid-19 pandemisi ile birlikte, 2020 ilkbahar ve yazının sosyal ve politik huzursuzluklarla karakterize olduğunu ve bunun güvenlik ve güvenlik konusunda artan endişelere yol açtığını açıkladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>