Evde gerçek sinema deneyimi

0

“Ev gibisi yoktur”… Evde keyif yapmak, güzel bir film seyretmek, arkadaşlarla toplanıp maç heyecanı yaşamak ya da oyun oynamak. “Ev Sineması” projektörü segmentinde Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini sunan Epson’un projektör modelleriyle evdeki tüm görsel keyifleri maksimuma taşımak mümkün.

Epson’un geliştirdiği ‘eşit oranda parlak Renkli ve Beyaz Işık Çıkışı’ yani CLO teknolojisi projeksiyon deneyiminde fark yaratır.

EPSON TW-9200W-lifestyle 1Epson EH-TW9200W ile 2D film koleksiyonunuzu 3D’ye dönüştürün
3D daha önce hiç bu kadar iyi görünmedi veya bu kadar sarmalayıcı olmadı…
EH-TW9200W, Epson 480 hz sürücü teknolojisini kullanarak, 3D gözlüklerin karartma süresini en aza indirerek, yüksek düzeyde bir parlaklık oluşturur ve en iyi kalitedeki 3D görüntüleri ortaya koyar. Radyo Frekansı (RF) aktif shutter 3D teknolojisi kullanılan iki adet hafif Epson RF 3D gözlükle birlikte gelen bu modelde ayrıca  2D film koleksiyonunuzu dönüştürmenize yardımcı olan bir 3D derinlik ayarlayıcı ve 2D’den 3D’ye modu bulunuyor. Tüm yapmanız gereken, 2D filmlere yeni bir yaşam katmak için tek bir düğmeye dokunmaktır.

Sinemadan bile daha net
EH-TW9200W özel olarak yaratılmış sinema filtrelerini kullanarak sinema salonunda göreceğinizden dahi daha net görüntü sunuyor. Lamba ışığından üç temel rengin saf tonlarını dikkatli ve sürekli olarak açığa çıkaran model, çok yüksek kontrast oranı ve geniş bir renk yelpazesi ile rakipsiz bir renk reprodüksiyonu çıkarıyor. Epson EH-TW9200W’da, 2D modunda; dinamik, salon, doğal ve sinema olmak üzere dört adet ve 3D modunda; 3D Dinamik ve 3D Sinema olmak üzere iki adet daha özel renk ayarı mevcut.  Ayrıca, bir de tam özel kalibrasyon sağlayan yoğun bir ISF sertifikalı renk yönetimi sistemi bulunmakta.

Fiyatı: 2.632 $+KDV

TW6600W-lifestyle 1Epson EH-TW6600W: Kablosuz, Full HD, 2D ve 3D görüntü sağlayan kompakt projektör
Full HD büyük ekran keyfi için kabloya ne gerek var? Epson EH-TW6600W’nun kablosuz Full HD teknolojisi sayesinde, WiHD aygıtlarınızı bağlamak için gereken HDMI kablo ihtiyacınız ortadan kalkıyor… Alternatif olarak, Epson’un HD vericisine herhangi bir arabirim kutusu, Blu-ray oynatıcı veya oyun konsolu takarak ‘gerçek zamanlı’ Wireless HD bağlantısı ile içeriğin ve resimlerin herhangi bir gecikme olmadan görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyatı: 1.999 $+KDV

EPSON EH-TW5100-görsel 1Epson EH-TW5100 ile alan sınırı olmaksızın büyük ekranda 3D oyun keyfi
Epson EH-TW5100’ün, 30 inçten 300 inçe kadar değişebilen ekran boyutu ve trapezoid düzeltme özelliğiyle sahip olduğunuz alanın metrekare özelliğinden bağımsız olarak keyif sürebilirsiniz. EH-TW5100’ün ‘Hızlı mod’ özelliği, süratli futbol karşılaşmaları veya çevrimiçi çok oyunculu video oyunlarının sorunsuz bir şekilde ve doğru yansıtılmasını sağlar. Gecikme süresinin olmaması sayesinde hareket geciktirilmeden yansıtılır ki bu özellik, çok kısa tepki süreleri gerektiren turnuvalar veya maçlar için önemlidir.

Fiyatı: 641 $+KDV

Daha detaylı bilgi ve diğer modeller için lütfen www.epson.com.tr web sitesini ziyaret edin.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>