Facebook Clubhouse ile rakip olacak

0

Facebook Clubhouse

Yeni iddialara göre Facebook Clubhouse ile rakip olacak. Yeni bir rakip uygulamanın Clubhouse ile benzer özelliklere sahip olacağı konuşuluyor.

Facebook Clubhouse benzeri uygulama geliştirebilir

The New York Times, Facebook ile yeni bir haber yayınladı. İddialara göre Facebook, Clubhouse ile çok benzer nitelikte bir uygulama geliştirmeye hazırlanıyor.

Facebook sosyal medya platformlarındaki başarılı özellikleri, sık sık kendi platformuna uyguluyor. Hikayeler özelliğinin kopyalanması, Reels videoları daha önceki örnekler arasında yer almıştı.

Son günlerde popülerliği hızlı bir şekilde artan Clubhouse’un da Facebook’un radarına girdiği konuşuluyor. Erken geliştirme aşamasında olan çalışmalarda Facebook’un, Clubhouse ile benzer bir uygulama geliştireceği belirtiliyor. Şu anda uygulamanın erken geliştirme aşamasında olduğu vurgulanıyor.

Şu anda bu uygulamayla ilgili detaylı bir bilgi bilinmiyor. Ancak The New York Times gibi önemli bir kaynak tarafından bildirilen bu iddialar gerçek olabilir. Çünkü Facebook daha önce birçok uygulama ve özelliği kopyalamıştı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>