Facebook, çocuklar için yeni uygulama hazırlıyor

0

Colorful Balloons

Çocukları kendine çekerek geleceğini garanti altına almak için her yolu deneyen Facebook, şimdi de komik gif’ler ve fotğraflar/videolar yayınlayan, yeni bir uygulamayı test etmeye başladı.

Gülmeli şakalı yeni Facebook uygulaması

LOL adı verilen uygulama, Facebook’taki eğlence temalı sayfalarda yayınlanan komik/eğlenceli içerikleri gösteriyor ve tamamen çocukları hedef alıyor.

100 lise öğrencisinin katıldığı kapalı bir test grubunda denemeleri yapılan LOL uygulamasının, geleceği ise bu testlerden alınacak sonuca bağlı. 

Facebook, gençlerin uygulamaya zaman ayıracağına ve ilgi göstereceğine ikna olursa, onu Snapchat’in karşısına rakip olarak çıkarmayı planlıyor zira uygulamanın hedef kitlesi ile Snapchat’in hedef kitlesi birbiriyle örtüşüyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>