Facebook etkinlikleri iptal edildi

0

Facebook etkinlikleri

Büyük katılımlı olması beklenen Facebook etkinlikleri Haziran 2021’e kadar iptal edildi. İptal gerekçesi olarak ise koronavirüs salgını gösterildi.

Facebook etkinlikleri Haziran 2021’e kadar olmayacak

Koronavirüs salgını, tüm dünyada farklı sektörlerden etkinliklerin ve fuarların iptal edilmesine neden oldu. İlk etapta tarih erteleme odaklı yapılan bu iptaller, daha uzun süreli olacak gibi görünüyor.

Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada, büyük katılımlı olması beklenen tüm etkinliklerin Haziran 2021 tarihine kadar iptal edildiği duyuruldu. Zuckerberg bu ertelemenin, 50 veya daha fazla kişinin katılması planlanan tüm etkinlikler için geçerli olduğu belirtildi. Ayrıca ertelenen etkinliklerin, sanal katılımla gerçekleşeceğini de söyledi.

Tüm bunlara ek olarak ZUckerberg, iş seyahatleri için de en az bu yılın Haziran ayına kadar iptal edildiği bilgisini verdi.

Zuckerberg, birçok çalışanının evden çalışmaya devam edebildiğini belirtti. Salgın kurallarında esneme yapıldığında bile kendilerinin bir süre daha evden çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Ofis sistemine geri dönüldüğünde, kendini güvende hissetmeyen ve ofise gelmek istemeyen çalışanların ise yaz sonuna kadar evden çalışmaya devam edebileceği paylaşıldı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>