Facebook F8 konferansının tarihi açıklandı

0

Facebook’un geliştiriciler konferansı F8’in 2020 tarihi belli oldu. 

2020 yılında düzenlenecek geliştiriciler konferansı 5-6 Mayıs tarihlerinde Kaliforniya San Jose’daki McEnery Convention Center’da yapılacak.

2020’de Facebook ne tanıtacak?

Her yıl Facebook’un geliştirdiği ve geliştireceği teknolojiler ve yapacağı yenilikler hakkında geliştiricilere ön bilgi vermek için kullanılan F8 konferansı aynı zamanda Facebook’un medya ile buluşması için de önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

2020 için de Zuckerberg’ün yapacağı açıklamalar merak ediliyor. Şimdilik 2020 konferansında konu edilecek başlıklar hakkında bilgi verilmiş değil. Tarih yaklaşırken detayların netleşmesi bekleniyor.

Ancak, ABD’de seçim yılı olması nedeniyle özellikle sahte reklamlar ve sahte haberlere karşı geliştirilen önlemlerin geliştiricilere detaylıca tanıtılacağı düşünülüyor. 

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>