Facebook karanlık mod sorunları devam ediyor

0

Facebook karanlık mod

Facebook karanlık mod testlerine sürdürürken, birçok sorun da beraberinde geliyor. Karanlık modun uygulamaya tam entegre bir şekilde çalışmadığı görülüyor.

Facebook karanlık mod eksikler içeriyor

Son dönemde sosyal medya uygulamalarında karanlık mod yeni bir trend haline geldi. Göz yormayan ve pil tasarrufu sağlayan karanlık mod, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Facebook da bu trende uyum sağlayarak, WhatsApp’la birlikte uygulamasına karanlık mod özelliği eklemeye çalışıyor. Ancak yapılan testlerle ilgili sızan görüntüler, bu karanlık moda geçişte birçok sorunun da beraberinde geldiğini gösteriyor. Karanlık mod özelliğinin uygulama içine tam entegre olmadığı ve renk patlamalarının yaşandığı görülüyor.

Facebook, WhatsApp’la birlikte bu iki uygulamasında karanlık mod özelliğine geçiş için çalışmalarına devam ediyor. Ancak eksiklerin giderilmesi ve yeni özelliğin yayınlanması biraz daha zaman alacak gibi görünüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>