Facebook karanlık mod testleri herkese açıldı

0

Facebook karanlık mod

Mobil uygulamada Facebook karanlık mod testleri artık tüm kullanıcılara açıldı. Facebook yeni özelliği, küresel ölçekte test ediyor.

Facebook karanlık mod testleri için kritik adım

Karanlık mod özelliği uygulamalar ve web siteleri için artık en trend konulardan biri haline geldi. Göz yormaması ve pil tasarrufu sağlaması nedeniyle karanlık mod, tüm kullanıcılardan rağbet görüyor.

Bununla birlikte Facebook da bu alanda önemli bir adım attı. daha önce sınırlı bir kullanıcı kitlesiyle testlerini sürdüren Facebook, karanlık mod testlerini tüm kullanıcılara açtı. Daha önce Instagram ve Messenger için karanlık mod özelliğini Facebook, ana uygulaması için de bu özelliği kullanıma sunmuş oldu.

İsteyen kullanıcılar Facebook’ta Ayarlar ve Gizlilik bölümünden karanlık mod özelliğini aktif hale getirebiliyor. Ancak bazı kullanıcılar, uygulamalarında bu özelliğin yer almadığına yönelik bildirimde bulundu. Facebook ise geri dönüşlere rağmen konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>