Facebook markalar için mesajlaşma araçları sunuyor

Facebook markalar için mesajlaşma
Facebook markalar için mesajlaşma

Facebook markalar için mesajlaşma araçları sunmaya devam ediyor. Bu amaçla Facebook platformda önemli iyileştirmelere gidiyor.

Facebook markalar için mesajlaşma sistemini geliştiriyor

Facebook yaptığı açıklamada, Facebook Inc.’in işletmelerin uygulamalarında potansiyel müşterileri bulmaları ve onlarla sohbet etmeleri için yeni yollar sunduğunu söyledi.

Facebook’ta iş ürünleri başkan yardımcısı Karandeep Anand, yeni özelliklerin zaten dijital reklamcılıkta lider olan Facebook’un kullanıcılarına kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimleri sunmasına yardımcı olacağını belirtti.

İşletmeler artık insanların tek bir tıklamayla şirkete WhatsApp mesajı göndermelerini sağlamak için Instagram profillerine bir düğme ekleyebilecek. Anand WhatsApp’ı entegre etmenin, Facebook’a ait mesajlaşma uygulamasının yaygın olarak kullanıldığı Hindistan ve Brezilya gibi ülkelerdeki müşteriler için özellikle önemli olduğunu söyledi.

Facebook, şirketlerin müşterilere nasıl ulaştığını basitleştirmek için işletmelerin sosyal medya sitelerinin uygulamalarında varlıklarını yönetmelerine olanak tanıyan bir özellik olan Facebook Business Suite aracılığıyla markaların e-posta gönderme yeteneğini test etmeye başlayacağını da söyledi.

Ayrıca, çalışanların kişisel hesaplarıyla oturum açmalarına gerek kalmadan iş sayfalarını yönetmelerini sağlamak için yeni iş hesapları test edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz