Facebook Mentions şimdi Android’de

0

artboard-0-1-not-blurred

Facebook, bir süre önce iOS işletim sistemi için geliştirdiği Facebook Mentions uygulamasının Android cihazlar için de kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Bu gelişme ile birlikte artık Android kullanan kamuya mal olmuş kişiler de Facebook Mentions kullanarak takipçileri ile etkileşime girebilecek, telefonlarından güncelleme yaparak, fotoğraf paylaşarak veya canlı Soru-Cevap etkinliği düzenleyerek sohbetler başlatabilecek ve Mentions’ın Live özelliği sayesinde onlarla canlı videolar paylaşabilecek.

Facebook Mentions uygulaması, kısa süre önce sadece iOS cihazlar için devreye girmiş ve dolayısıyla sadece iPhone kullanan film yıldızları, müzisyenler veya şovmenler tarafından kullanılan bir uygulamaya dönüşmüştü.

Facebook, 10 Eylül’den itibaren ise gazetecileri de bu platforma dahil ederek Facebook Mentions’ı, canlı haberlerin izlenebildiği önemli bir platforma çevirmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>