Facebook Messenger mesajları ayıracak

0

Facebook Messenger mesajları

Facebook, Messenger kullanıcılarını daha rahat yönlendirebilecek yeni bir özelliğe imza atacak.  Facebook Messenger mesajları artık ayrı ayrı görüntülenecek.

Facebook Messenger mesajları artık ayrılıyor

Günümüzde kullandığımız sosyal medya platformlarında iş ve kişisel yaşamı birbirinden ayırmakta zorlanıyoruz. Bununla birlikte sosyal medya platformları çeşitli geliştirmelerde de bulunuyor.

Facebook Messenger, bu konuda önemli bir yeniliğe imza attı. Artık Facebook Messenger’da kişisel ve işletme hesapları arasında çok hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapılabiliyor. Gelen kutusunda yapılan bu ayrılma sayesinde kullanıcıların iş ile kişisel mesajları birbirinden ayrılmış olacak.

İşletmelerin yüzde 90’ının Messenger’ı aktif olarak kullandığını bildiren Facebook, mesajlarda yapılacak bu ayrılma sayesinde işletme genel kutusunun daha kolay bir şekilde yönetilmesini istiyor.

Messenger’a gelen yeni işletme gelen kutusu özelliğinin, sayfa yöneticisi uygulamasını desteklediğini de belirtiliyor. Sosyal medya devi Facebook reklamların oluşturulması ve sayfa analizlerinin görüntülenmesini daha pratik hale getiriyor. Bununla birlikte ilk olarak iOS’a gelen yeni özelliğin birkaç hafta içinde Android platformuna da gelmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>