Facebook Messenger Room üzerinden canlı yayın yapılabilecek

0

Facebook’un Zoom’a karşı geliştirdiği video konferans uygulaması Messenger Room, yakında tüm internete canlı yayın yapmaya da izin verecek.

Herkese açık canlı konferans yayını

Böylece Messenger Room üzerinde video konferans yapabilen katılımcılar, bu yayının internette herkes tarafından canlı izlenmesini de sağlayabilecek.

Google Meet uygulamasına benzer bir özellik olacak canlı yayın ile sanal lansmanlar, toplantılar, konferasnlar düzenlenmesi de mümkün olacak.

Zoom’un pandemi dönemindeki hızlı yükselişi nedeniyle dev teknoloji ve sosyal medya servisleri de, video konferans uygulamalarına yeni özellikler eklemek için yarışa başlamışlardı. Messenger Room’un alacağı güncelleme de bu rekabetin bir parçası olarak görülüyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>