Facebook, Türkiye’de ofis değil İstasyon açacak

0

Sosyal medya devi Türkiye’de ofis açacağına iddialarına ilişkin açıklama yaptı 

Bugün medyada Facebook’un Türkiye’de 8 ilde ofis açacağına ilişkin haberler yer aldı. Çıkan haberler üzerine Facebook’un Türkiye’deki iletişim danışmanlığını yürüten ajanstan açıklama talep ettik.

Facebook Türkiye’den gelen açıklamanın tamamı şöyle:

Geçtiğimiz Eylül ayında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Habitat Derneği (Habitat) işbirliğiyle Türkiye’deki ilk topluluk merkezimiz Facebook İstasyon’u İstanbul’da resmi olarak açmıştık. Şimdi ise, Bursa dahil sekiz farklı ilde daha açacağımız uydu merkezlerimiz ile Türkiye’deki insanları, toplulukları ve işletmeleri bir araya getirecek ve onların büyümek için ihtiyaç duydukları becerilere, kaynaklara ve bilgilere erişmelerine yardımcı olacağız.”

Facebook İstasyon ile ilgili haberimize şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu arada, Facebook’un Türkiye operasyonun Londra’dan yönetildiğini not edelim.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>