Facebook veri aktarım aracını özelleştirdi

0

Facebook veri aktarım

Facebook veri aktarım aracı, artık sadece medya taşıma görevi yapmıyor. Veri aktarım aracı WordPress ile tam uyumlu çalışıyor.

Facebook veri aktarım aracı için yenilik

Sosyal medyada paylaşılan gönderiler, veri aktarım araçları kullanılarak web sitelerine ve çeşitli bloglara koyulabiliyor. Ancak Facebook için bu sadece medya ile sınırlıydı.

Facebook, veri aktarımı konusunda önemli bir yeniliğe giderek platformda paylaşılan Google Dökümanlar gibi farklı içeriklerin sitelere aktarılmasını sağlıyor. WordPress ile tam uyum içinde farklı içerikli gönderiler direkt olarak web sitelerine gömülebiliyor. Bu sayede veri aktarım süreci yalnızca medya içerikleri ile sınırlı olmaktan çıkıyor.

Daha önce olduğu gibi Facebook, güvenliği sağlamak için veri işlemi sırasında şifrenizi yeniden girmenizi ve içeriği şifrelemenizi isteyecektir. Yardımcı programı ayarlarınızda “Facebook Bilgileriniz” bölümünde bulabilirsiniz. Bu yeni özellikle birlikte bilgileri dışa aktarmak daha kolay hale geliyor. Ayrıca platformun görünürlüğünde de artış bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>